Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8B3Y2UT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | JL085A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T596900 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DC00I0-B19000 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HD2DPMM2M |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTXS/512GB |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS-VW765-LQR |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW-8600 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 77Y98AA |
|---|---|
| Available Stock | 581 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | IES51000 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | HB31C3A1CS |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE403A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04367 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR2P |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | E351806 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF460X |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-GE-T Compatible SFP Module, 1000BASE-T, SFP to RJ45 Cat6/Cat5e, 10/100/1000 M
| MPN | SFPC1110 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 62CAUAT1WL |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4XC1D66055 |
|---|---|
| Available Stock | 2260 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTX/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 85805254476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 934 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610665290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 915 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524162511 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 506 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3401528520846 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 1389 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610657325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 290 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5410091740399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 4092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4042809000702 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 93 |
| Available Stock | 3740 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805757847 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1625 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626772 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 599 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1400 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 890689899398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628257 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4598 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4011700740055 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 2844 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389019242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 1365 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 258 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145436 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 351 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010123730215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531047795 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 499 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920297 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 260 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634001578 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 649 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































