Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MB600-KGNN-S00 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1JL0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000209 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02311 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEXUSB312C3 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9452A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SXS1000/2000G |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514500 |
|---|---|
| Available Stock | 53 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q1441A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9730A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03920 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
XEROX Everyday – High capacity – cyan – compatible – toner cartridge (alternative for: HP W2031X, HP
| MPN | 006R04189 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU292A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3013C002 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XUB2497HSN-B2 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9D9L6UT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 1542 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T08074011 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21SG008BUK |
|---|---|
| Available Stock | 196 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KG933G-WH |
|---|---|
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03638 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637153489 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070007 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1284 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5017371157597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400001982 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 748616853299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77312410728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 15318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2402 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809640735820 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 1263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4262406850016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874026708 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 11933 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527854 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 435 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583203261 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 519 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010934003430 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 648 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524070113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474636920297 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 260 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627090 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 94 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265245109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 142 |
| Available Stock | 802 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































