Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN241C |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02231 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4939761312533 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | DX517 |
|---|---|
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF380X |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR8429 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 100-100001405WOF |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1004233 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KG933G-WH |
|---|---|
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AUSDX256GUICL10A1-RA1 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BR1600SI |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 35FCREADBU3 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CPE210 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A8DA350 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AEBRZ00028A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF280A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 84C2HCE |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24B5996 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-F-MR1-1202 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 8 Port Rackmount KVM Console with 6ft Cables, Integrated KVM Switch with 19″ LCD Monito
| MPN | RKCONS1908K |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 798813676474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226985859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 112 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610544953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 786 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3614227547483 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 736 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 1732 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261172 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805220761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875545822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1400 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658954111 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 6207 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 1552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805757847 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1625 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220077642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 143 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220617169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 229 |
| Available Stock | 289 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Professionnel Conditioner, For Grey, White or Light Blonde Hair, Serie Expert Silver, 200 ml
| EAN | 3474636976133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 705 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600775377 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30122727 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016931 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 688575179415 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |

































![[SKIN1004] Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100ml](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/31-8MH19VoL.jpg)

































