Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T44Q940 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BT003UK |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE263A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DKK |
|---|---|
| Available Stock | 1571 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST121SHD50 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-EPO1A-05 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN2000 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRTGRK1 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARMTBLTUGN |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B550 EAGLE |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 960-001340 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02100BK10645 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1050667-142 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RS232EXTC1GB |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B6Y09A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST73007UA |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 960-001088 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF332A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB337EE |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF280XD |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5022496005951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1110 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875773447 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 3318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003845354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145559 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920211 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 758 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540772409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884537 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 1070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661332505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 954 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301173052 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 562 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211053 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 349 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535479173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4414 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862390 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 393 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954035 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 262 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3147758185010 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 961 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637068370 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 717 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531640415 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 131 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |


































































