Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S041597 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HDMM30MA |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MIC-06 WH |
|---|---|
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JL325A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 88011-99 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPMA-D960BLACKPLUS |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GC-WB1733D-I |
|---|---|
| Available Stock | 134 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q8916A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFP-10GB-BX-U-STA-ST |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 83A0007LUK |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T253X7512G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 613 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB3SAB10M |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TM8FP6002T0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27M2N3800A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02TVBNL0 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED69A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PM1115U2 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5706991023190 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | UAP-AC-PRO |
|---|---|
| Available Stock | 84 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PCIUSB3S4 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4004148047503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131934998 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798525604826 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524150563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 9984 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474630282889 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 835 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301711834 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 194 |
| Available Stock | 1163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626451 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523635672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661680729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524026639 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4008666701787 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 149 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523723577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097025 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 1117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9337213007085 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 960 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 1552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874025862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 1008 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337872411830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 450 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765426 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 502 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































