Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT3000XLI |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SKC600MS/1024G |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0460C001 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMDUAL |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-ENTERPRISE-24-POE |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U3CHARGEHUB16UK |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21SK007AUK |
|---|---|
| Available Stock | 780 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 20-147076-07 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24B6515 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MIC-07 BK |
|---|---|
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TL-SF1005LP |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | NTSWD4P32DP-32K |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PEX16S550LP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9G69A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SAC-MC33-20SCHG-01 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DKT30CHVPD2 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RP108GE |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT2000P310SSD2 |
|---|---|
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9384A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS32BG650EUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4744183012509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7898586822290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 3333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 716393009581 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 2784 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717163673065 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 1722 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474636968688 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884537 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 1070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335552 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4661 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 6085010094151 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 1617 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431469 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 782 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524026639 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661498430 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531369408 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225257841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 2655 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954097 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875597227 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 3228 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3607346353813 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523971954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 87 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8445291071766 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |














































![L'Oreal Paris Pure Retinol Serum, Revitalift Laser Deep Anti-Wrinkle Retinol Night Serum For Face [Revitalift Laser Retinol Serum 30ml + x3 Hydra Genius Moisturiser Sachets 3ml]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41wUqqRONcL.jpg)



















