Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST7320USBC |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE273A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | NUSCAN 5200TR |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U7-LR |
|---|---|
| Available Stock | 297 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | PF640 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 5032037278485 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SG-WT4023020-05R |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R04078 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | G80-1800LPCGB-0 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T35814010 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 100-000000597 |
|---|---|
| Available Stock | 1044 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850M RIPTIDE WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | QK733A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VA2708-HDJ |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 006R03699 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EP2-20110 |
|---|---|
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JK-4500GB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX80768285K |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 692S9AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0231A0A6-ST |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8018365250468 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189355 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1305 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30152434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 412 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531584696 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301711834 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 194 |
| Available Stock | 1163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060022302761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013676 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 883205101617 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 3066 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086123644953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 121 |
| Available Stock | 2297 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661527086 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 458 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486453358 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724535936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 101 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661287232 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2898 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426779 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4004148047503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 573 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305400956 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237037 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 54402720899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
























![CHERRY Keyboard KC 4500 ERGO [UK] Ergonomic black geschwungene ergonomische Tastatur, kabelgebunden](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/jLmX0BLUlUSaLcablK19GQ.c-r.jpg)










































