Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U7-LR |
|---|---|
| Available Stock | 297 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 90RC0120-M0UAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NTBSD4P32SP-08 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS116LP-100EUS |
|---|---|
| Available Stock | 70 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0M80-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG2210MP |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PHD20-2270-01 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1BF0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DT70/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TED416G3200C22-S01 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JD-8560GB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EX-SFP-10GE-SR-AO |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26-71504K |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 34M2C5501A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TZE231M5 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1519-0154 |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04176 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM TV Wall Mount supports up to 70 inch VESA Displays, Low Profile Full Motion Universal T
| MPN | FPWARTB2 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 800272-075 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514900KS |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5060829516804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3386460149082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 1428 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 797978262584 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 628 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002730 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 555 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809598451445 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 89 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796974228 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 223 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135690 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 721898071032 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 2181 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970210663 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1194 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724539804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5052197045277 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 4072 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628455 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 472 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8003670655879 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666579931 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 212 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4210201409830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531465230 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 514 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226322982 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 972 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 793379195438 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |


















![CHERRY Desktop STREAM RECHARGE [UK] Wireless black UK-Englisch](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/MZ2Mnji2ZUmqj2eYJPZ-Kw.c-r.jpg)
















































