Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR1S32 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24B5997 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B5L36A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8806090572227 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | B850M Steel Legend WiFi |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 105934-037 |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T33574011 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NBE-M5-16 |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9G69A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE262A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST1000VX013 |
|---|---|
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K55411WW |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | P2V25A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000000590 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ST1000SPEXI |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GC-WIFI7 |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ZD4A042-30EE00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-H10GB-CU0-5M Compatible 0.5m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable Twinax, 10G
| MPN | SFPH10GBC05M |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3012911-T |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPWARTS2 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4005900613516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 232 |
| Available Stock | 2646 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 305210287303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 2604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335637 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 822 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 633 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527854 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107458328 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 166 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805070410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 580 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486456281 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1470 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875597272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 2642 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 1267 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628257 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4598 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7315980025299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 3263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291106065114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 968 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474630282889 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 835 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337872411830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 450 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4262406850016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96145739 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1214 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































