Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UVC-AI-360 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1FZ0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ993A#BHC |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 6935364086152 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
TP-LINK TL-SF1008P 8 Ports Ethernet Switch – 8 x Fast Ethernet Network – 2 Layer Supported – Desktop
| MPN | TL-SF1008P |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | REMOTETEST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC530A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW055A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEXUSB3S3GE |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 1T02TVBNL0 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8300-119 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650M D3HP AX |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A87M050 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9448A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TRIFROST360-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF283A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TLZGD416G3200HC16FDC01 |
|---|---|
| Available Stock | 376 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AK9U8AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RX-96TSW8GWQ |
|---|---|
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VG259Q5A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8436553164227 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 268 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7322540786989 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 1650 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637153489 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540772409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302476381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 501 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 719346191814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 175 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4011700740055 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 2844 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4901872459957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246404 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417765 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 8420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 721898071032 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 2181 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055331074409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6085010044712 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411047143186 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 709 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535479173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4414 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396848 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8057971180349 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 2176 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016832 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































