Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MS106LP |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HG9067 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J79A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU292A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | D9P29A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BCM957414N4140C |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 980-000029 |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N5050WF2OC-8GD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 960-001063 |
|---|---|
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0MD0-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T800700 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000221 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 100-100000590BOX |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1094879-020 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER T3U NANO |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ISAS88882 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM HPE JD097C Compatible 3m 10G SFP+ to SFP+ DAC Twinax, 10GbE SFP+ Copper DAC 10 Gbps Low
| MPN | JD097CST |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WALLMOUNT6 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE322A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG2210P |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4064666339283 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 2658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335552 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4661 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637215194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531605681 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344518481 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 1635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1933 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661499666 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 2513 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607346353813 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226493668 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 94922021137 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666210957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3701129802076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1926 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 633 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30160255 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016900 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 3199 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524026639 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900822536 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 5511 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583207917 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 198 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9337213008457 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































