Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BIFROST240-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 66 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-004287 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B860I LIGHTNING WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RX9070 CL 16G |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | JW019A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP044F-BKEA30 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN245Y |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FP6256G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW054A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90GC00X0-BGP000 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03200BK15645 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4999-823-109 |
|---|---|
| Available Stock | 382 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | LI4278-TRBU0100ZWR |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 872479-B21 |
|---|---|
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | JZ356A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-ULTRA-210W |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | QFX-SFP-10GE-SR-AO |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 989-000405 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
ZEBRA TECHNOLOGIES DS2278 Handheld Barcode Scanner – Wireless Connectivity – Twilight Black – 1D, 2D
| MPN | DS2278-SR00007ZZWW |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 108R01418 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8015800236223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 3023 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 4336 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535100480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637153489 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426973026541 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 131 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060280920516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 605 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480220205 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 1482 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221241462196 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 713 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610666488 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 187 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 747 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30158078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 1118 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610650937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 350 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717044899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237037 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8003670655879 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 9984 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223593767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060148618500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
































![[PKY] Pyunkang YUL Essence Toner for Deep Hydration, Highly Concentrated Essence Facial Toner, Only 7 Ingredients, Zero-Irritation, Korean Skincare, (3.4 Fl. Oz, 200ml)](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41yok6cYqeL.jpg)


































