Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF432C16BB/32 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PRIVACY-SCREEN-238M |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FF3D532G6000HC30DC01 |
|---|---|
| Available Stock | 98 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST16000NT001 |
|---|---|
| Available Stock | 110 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B39W5AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTKN/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER TX20E |
|---|---|
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT1500RMXLI-NC |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LUCID-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90-0046 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JZ356A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV221HUC4K |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN245M |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03515 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU810A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F9J77A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | APCRBC133 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST121SHD50 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AG276QZD2 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FD-C-POS1M-01 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8011003809219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 1100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583207917 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 198 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 947 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637068370 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 717 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920297 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 260 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5901761967869 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 85805557331 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1742 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291106065114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 968 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456080809 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 245 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417765 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 8420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5903416008095 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 850 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002674 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 2635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854108752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661497785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666339306 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002361 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 741 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610542515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 479 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6001051000364 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 5712 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874025862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 1008 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975709 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 315 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































