Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMDUALV |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24B5995 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ET91000SM10 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 950-000005 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMX1500RMI2U |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ALEG-710-2TCS |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T35964010 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AHD710P-2TU31-CYL |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02300BK10245 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV211HDUC |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000475 |
|---|---|
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF462X |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 960-001088 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1046696-060 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JL487A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4939761311642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | BX80768245K |
|---|---|
| Available Stock | 399 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HB31C4AB |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000001351 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | Q6576A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 20714222857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717136532 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962828 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627724 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 17475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531609719 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4027800509904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 1650 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060119660088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73174000220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 705928001480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131934998 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30121188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 215 |
| Available Stock | 1019 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086123644953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 121 |
| Available Stock | 2297 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100018046 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 2955 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5080 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30171336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 111 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389019242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 1365 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 70942302401 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 568 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7350121256354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1570 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658547092 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































