Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9734A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R10A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WALLSTSI1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9H.JGY77.1HE |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VGA2HDMM2M |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTDUO3CG3/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT1000T705SSD5 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 698833084481 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 4J0A2AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | US1GA30SFP |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | D9P29A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G84-4400LPBGB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SXS2000/4000G |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SAC-MPP-1BCHGUK1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2768B017 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TED48G3200C2201 |
|---|---|
| Available Stock | 336 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XU2493HS-B6 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800012-942 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DS-VW765-LQR |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN320M |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4015600235215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805557331 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1742 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220953984 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 138 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661520353 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 135 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30121188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 215 |
| Available Stock | 1019 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 705928001480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634001578 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 649 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086126674704 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 6220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600542512855 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 259 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015279 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 300 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 1267 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974677028 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 852 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666580050 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627724 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531663384 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 845822001466 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1058 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531411497 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 890791415271 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































