Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN635A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C6567B |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000263BOX |
|---|---|
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 960-001055 |
|---|---|
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ131A |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TN243Y |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4UDRAWER |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 006R03632 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF289Y |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | C9371A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3S/4000G |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4POSTRACK15U |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | MPG B550 GAMING PLUS |
|---|---|
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BW020 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04181 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDOCK2U313R |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000000592 |
|---|---|
| Available Stock | 1584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5397184821503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5706991028669 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AG276QZD2 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614220077642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 143 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661656755 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 825 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530521944 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104104 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400019840 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610665597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614530 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787675368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 820 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131006534 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 779 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610660738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50683352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 2877 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954035 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 262 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211251 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 5/1 Light Brown Ash, 60 ml
| EAN | 8005610635187 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8432225129877 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 7338 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787999570 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 394 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 2398 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636859801 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































