Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000100 |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-10GB-TC Compatible SFP+ Module, 10GBASE-T, SFP to RJ45 Cat6/Cat5e, 10GE Gigab
| MPN | SFP10GBTCST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | STJL5000400 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | APCRBC140 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02300GT11030 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T653400 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MP02K0-BMUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPWARTB1M |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J99A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MSTMDP123HD |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS200T2X0E |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PX24IDHFP |
|---|---|
| Available Stock | 336 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PF640 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SS673A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AK-ICR-07 |
|---|---|
| Available Stock | 53 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF237A |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 106R03580 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000000718 |
|---|---|
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-NOR1X-01 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4XH0N04098 |
|---|---|
| Available Stock | 145 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616304825194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 154 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524136987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637102555 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 234 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636977062 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 1236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523724635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246411 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 958 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962903 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 542 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77312410728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 15318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970210694 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1749 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513382 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610655505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 563 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 83078003067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 145 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3614227962828 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 698798530566 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 6126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 789655013329 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 2054 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 83078015275 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 117 |
| Available Stock | 186 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226493668 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































