Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q24V4EA |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25G4SRE |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | V2136AX-K |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP03U0-BMUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST12000NT001 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS1200-8HPV2-GB0101F |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 27E1N1100A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 1114 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX4U36008G18I-SBKD35 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 271E1SCA/00 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SAC-MPP-1BCHGUK1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MFZ-M2DW-243P2-R1 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3211VAL |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BW021 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE402A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 0547C001 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV231DPUA |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 8X231AA |
|---|---|
| Available Stock | 281 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NS-5AC |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 10006995-1K |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-008036 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616303397364 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 168 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480530014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628257 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4598 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221691 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 806 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4901872459957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714649562 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396848 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5031413919486 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 188 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107454412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 11970 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246168 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 2536 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110135 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974667043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 1565 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235314 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805390600 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 4013 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614228654722 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018264230 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 10268 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809640735820 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 1263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































