Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN247C |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | S0720830 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | SKC3000D/4096G |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3006777-T |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF410X |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG-286 |
|---|---|
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SXS2000/1000G |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000063WOF |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MC200CM |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | ACFRE00190A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CLPSCRW1032 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1D90-M1EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U6-IW |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27599-989-989 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU171A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A33K150 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | W2032A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE341A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27M2N3800A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | X870E AORUS ELITE WIFI7 |
|---|---|
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 857154000239 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 3351 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 633 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6294015131017 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 2515 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060571721525 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7317400010687 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 209 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 35000141088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 88 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634002117 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 895 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523971954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 87 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636976096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 336 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011561 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 1249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636961054 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 534 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800268 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636859801 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600521893500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 588 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060173376239 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714979133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901030841125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3870 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303997731 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |




































![L'Oreal Paris Pure Retinol Serum, Revitalift Laser Deep Anti-Wrinkle Retinol Night Serum For Face [Revitalift Laser Retinol Serum 30ml + x3 Hydra Genius Moisturiser Sachets 3ml]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41wUqqRONcL.jpg)






























