Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-F-MR1-1401 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CSSD-F1000GBMP600PNH |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDSSDE81-2T00-G25 |
|---|---|
| Available Stock | 122 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 90YV0N12-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 498 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF232A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-POR1A-05 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU916A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 73B20C0 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T03U64010 |
|---|---|
| Available Stock | 67 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 14101-46 |
|---|---|
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF462X |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C6569C |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | M2E1BMU31C |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 45189-22 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF289X |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE400A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 24189-999-799 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J97A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AXC761-10000S |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UDR7 |
|---|---|
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 96038802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 526 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 890689899398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411497 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812429037082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 2857 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 154 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825132 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 268 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610626352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145559 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220616919 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 2724626572885 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 259 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3014230021237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 6032 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 789655013329 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 2054 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805105136 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 270 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636976096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 336 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661527086 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 458 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 810135731027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4044897020402 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 165 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523971954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 87 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |















































![L'Oreal Paris Pure Retinol Serum, Revitalift Laser Deep Anti-Wrinkle Retinol Night Serum For Face [Revitalift Laser Retinol Serum 30ml + x3 Hydra Genius Moisturiser Sachets 3ml]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41wUqqRONcL.jpg)


















