Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE020A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER TX20E |
|---|---|
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 76U48AA |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C27G4ZXU |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MB16ACE |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 884420971412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 5 |
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | GV-N5060AERO OC-8GD |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HDBOOST4K |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1950GSR-2USB-R |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SDSSDE61-8T00-G25 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF359A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | WD40EFPX |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST7300USB3B |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DD02R0-M09000 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UNISLDSHF19 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | USW-PRO-24-POE |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PA278CV |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | R3K01A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
PHILIPS E-line 325E1C – LED monitor – curved – 32″ (31.5″ viewable) – 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz – VA –
| MPN | 325E1C/00 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PA329CV |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8005610626970 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 202 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610654362 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607346353813 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344518481 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 1635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265221523 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805555313 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 619 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 17475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885488237366 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672324 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 135 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637155063 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610665290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 915 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189355 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1305 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305401021 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954042 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 159 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131763512 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 793 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9337213007085 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 960 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































