Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-MES3A-03 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 20-71043-04R |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V67A |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4514953944671 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 334 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | 960-001585 |
|---|---|
| Available Stock | 373 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BTRY-MPP-68MA1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K79810WW |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LC1280XLVALBP |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS27DG302EUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 920-007129 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF400A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM34G3 |
|---|---|
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 632983049402 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 109 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | USW-FLEX |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T636900 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LI2208-SR7U2100SGW |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9384A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PF650 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4719331867263 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4064666327198 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8711700921565 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 265 |
| Available Stock | 7668 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 947 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661498430 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717644598849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 158 |
| Available Stock | 618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216301800 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137483 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 721 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700085 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 974 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531640385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1014 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7317400015842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1231 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875763790 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1047 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875545822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4744183012509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384197 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96145722 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3701129802076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1926 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301711834 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 194 |
| Available Stock | 1163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3054080055839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 70942302401 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 568 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































