Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KVR56S46BS6-8 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARMPIVOTE2 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B550 PHANTOM GAMING 4 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM992A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1LN0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 35RH5 |
|---|---|
| Available Stock | 1082 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9K17A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100001582BOX |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-006929 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SS673A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 83A100AMUK |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T636400 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LC426VAL |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT2000P510SSD8 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 622X9ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AB371023 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PTP710BTHZ1 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VC500WCRZU1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VS221HD4KA |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 100-100000927BOX |
|---|---|
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531417765 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 8420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661499666 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 2513 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30171336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 111 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30160255 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30150638 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8018365250468 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4044897370439 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5038580069655 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 628 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6085010094151 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 1617 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787936612 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 4357 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 2119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145559 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486456311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 1786 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765426 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 502 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2402 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486456281 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1470 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223593767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480530014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658954111 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 6207 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































