Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04399 |
|---|---|
| Available Stock | 599 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-PA7027P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T0A01AA |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS8108-SR7U2100AZW |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T800500 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3023C002 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03697 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | L0R11A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP02Y0-BMUA11 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3010066-T |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMBARDUOG |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR1WS |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF353A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2013X |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JL325A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-POR1A-05 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CDP2HDMM3MH |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP9640 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5397184821503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | Loco5AC-5 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3574661323428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 780 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724526385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847962783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974667043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 1565 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 136 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714192334 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 3160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003454 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3701129802076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1926 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610652115 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 351 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291106065114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 968 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221271347524 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 609788902850 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 681 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524128463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 167 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265221523 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060119660088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638501989 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5038581054728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8712561483094 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 174 |
| Available Stock | 6702 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013614 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































