Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX4U36008G18I-DTBKD35G |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03400BK06045 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM USB C to HDMI 2.0 Adapter with Power Delivery, 4K 60Hz USB Type-C to HDMI Display/Monit
| MPN | CDP2HDUCP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | M10ANC |
|---|---|
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDSSDT40-8T00-EM25 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00125A |
|---|---|
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-LITE-8-POE-UK |
|---|---|
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H610M K DDR4 |
|---|---|
| Available Stock | 110 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9449A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03480 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JD-8500GB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | NTBSD4P32SP-08 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
ZEBRA TECHNOLOGIES DS3678-HD Handheld Barcode Scanner – Wireless Connectivity – Industrial Green – 1
| MPN | DS3678-HD2F003VZWW |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T34714010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | WDS100T3G0A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4993-829-409 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | J9735A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CO-9051006-WW |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | M0K02AE |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMX48RMBP2U |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616301237105 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5054805039852 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 690 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486497918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4020829011922 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1398 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610542218 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 212 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 688575179415 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5020480540020 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090634924 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 2330 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303407087 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 996 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610650937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 350 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086123644953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 121 |
| Available Stock | 2297 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96099315 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812429037099 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 2232 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397884 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 850001265416 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902183 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 890689899398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Senokot 7.5mg 20 Tablets – Natural Senna Fruit Laxative for Constipation Relief, Effective Overnight
| EAN | 5011417579169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


















![CHERRY Desktop STREAM [UK] Wireless black UK-Layout](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/09/5j-Fcd716Eaa7LJhIwP9nw.c-r.jpg)















































