Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT32G4SFD832A |
|---|---|
| Available Stock | 243 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AHD710P-2TU31-CBK |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V73A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3239XLBK |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3ED78A |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC426XLM |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NE7506T019P1-GB2062D |
|---|---|
| Available Stock | 155 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VG34VQL3A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-F-MO1-1401 |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN426Y |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L4R65AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V27A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JK-4500GB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3024C002 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PA27JCV |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DA0023-B09000 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Asus PRIME B860M-A WIFI, Intel B860, 1851, Micro ATX, 4 DDR5, HDMI, 2 DP, Wi-Fi 6E, 2.5G LAN, 2x M.2
| MPN | 90MB1JY0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KVR32S22S8/8 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | E460X80G |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST4300USB3EU |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5012874032945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 300 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900111449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 138 |
| Available Stock | 200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411300833878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 721898071032 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 2181 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060829516804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661553412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 6168 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411047108659 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 737 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3350900000394 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1035 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530730308 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 1552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456080809 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 245 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658952940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954035 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 262 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016832 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3054080055839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632359 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661352527 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805089412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 2292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |




















![CHERRY Keyboard KC 4500 ERGO [UK] Ergonomic black geschwungene ergonomische Tastatur, kabelgebunden](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/jLmX0BLUlUSaLcablK19GQ.c-r.jpg)














































