Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2 Port Dual Monitor HDMI KVM Switch, 4K 60Hz Ultra HD HDR, Desktop 4K HDMI 2.0 KVM Swit
| MPN | SV231DHU34K6 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 191999788403 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | TK-8800C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U-PoE++ |
|---|---|
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Asrock RX9070 XT Steel Legend 16GB, PCIe5, 16GB DDR6, HDMI, 3 DP, 2970MHz Clock, RGB Lighting, White
| MPN | 90-GA5DZZ-00UANF |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514900KF |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PX27UDH4K |
|---|---|
| Available Stock | 255 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AC4176-1975 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST500LM030 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BW024 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFP10GPC2M |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH645A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NT01NV2000-512-E4X |
|---|---|
| Available Stock | 112 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q27B35S3 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 4 Port USB 3.0 Hub, USB Type-A to 1x USB-C & 3x USB-A, Commercial Metal USB Hub, SuperS
| MPN | HB30A3A1CST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU171A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 730143312714 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | 3012911-T |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE272A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3008731-T |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 812256022381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1187 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930568964 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110135 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8436553164227 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 268 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661323428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 780 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 810135731027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4008666701787 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 149 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226493668 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 797978262584 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 628 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666325125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070007 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1284 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5021265245109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 142 |
| Available Stock | 802 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661525563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 6119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672324 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 135 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480220205 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 1482 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809928131153 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805105136 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 270 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920259 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 385 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1522 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































