Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSB2324I |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000555 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 1000002530221 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | P2V63A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST7300USB3B |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-004791 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AK9U4AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R11A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27G2ZN3/BK |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB542A |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ZD4AH42-D0EE00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSB422 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DELL-U3425WE |
|---|---|
| Available Stock | 226 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SATDUP11 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8715946676500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 98 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | CB337EE |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4549292119855 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | TN2005 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00188A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MCM1110SFP |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600521893500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 588 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579470 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 358 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666579931 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 212 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798813676474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137131 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 4821 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015472 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 3049 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5026445000325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220077710 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 328785030303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 1265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30161467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431605 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 168 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5060630043841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610544953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 786 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5030805003062 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 65 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610657325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 290 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875549493 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 2077 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540692417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |


































































