Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04313 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T24384011 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3483B002 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-WPA4220 TKIT |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000475 |
|---|---|
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF564C32RSA-32 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 580-18366 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FCREADU3C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R10A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 31730050404 |
|---|---|
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9659-553-117 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PEX16S550LP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3C753A |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS100T3G0A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | X870 EAGLE WIFI7 |
|---|---|
| Available Stock | 66 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YH0410-BHUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071512600KF |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 90MB1LQ0-M0EAYC |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 70C20K0 |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1350X |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 6221241500874 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535479173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4414 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 614514331026 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1400 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607346353813 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610587530 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717136532 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291106065114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 968 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610650937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 350 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086126674704 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 6220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600541029019 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3701129802076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1926 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 83078003067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 145 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7317400016832 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4210201409830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3054080055839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4049649000213 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 2233440000790 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 117 |
| Available Stock | 1902 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018263783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 7944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875798181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 224 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































