Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JL325A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B760M-HDV/M.2 D4 |
|---|---|
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G84-5400LUMGB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90DA00I0-B09020 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | GV-N506TEAGLEOC ICE-8GD |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RBC17 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03796 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VSEDIDHD |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CBA-U42-S07PAR |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | US100A20FXSC |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU916A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BR650MI |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3007208-T |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26699-999-899 |
|---|---|
| Available Stock | 162 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04181 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF226A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | APCRBC115 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1058930-011 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV565UTPHDU |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 241E1SC/00 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616302476398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 269 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Wella Koleston Perfect ME+ Vibrant Reds Permanent Hair Colour, No. 8/43 Light Blonde/Red Gold, 60 ml
| EAN | 8005610627250 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974667043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 1565 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223134892 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5030805003062 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 65 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 754465313013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8436553164227 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 268 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5030805010671 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131392378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954110 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 254 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30153226 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 96 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672379 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426656 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954097 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309976790039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 103 |
| Available Stock | 434 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809486681244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 985 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535100480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400001982 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |












































![[PKY] Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream Instantly Soothes Sensitive Skin, Hyaluronic Acid & Ceramide for Hydration, Vegan, Korean Skincare (3.4 Fl. Oz, 50ml)](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/09/411nBlAstGL.jpg)






















