Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WD8005FFBX |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-CA-MESH-C-BKO-TG |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J3M70A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9H.LJXLA.TBE |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000000597 |
|---|---|
| Available Stock | 1044 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 80-107-200 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 12U80008UK |
|---|---|
| Available Stock | 202 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF252XM |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | OCM818B-RU |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | POEEXT1G60W |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | P2V63A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ132A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMDUAL3 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-H10GB-CU0-5M Compatible 0.5m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable Twinax, 10G
| MPN | SFPH10GBC05M |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF540X |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C8766EE |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DELL-VW0G0 |
|---|---|
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VISIO-BLK |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H8618-BK |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1ID0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 97 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 661157101745 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764210642763 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 1424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610647449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 2233440000790 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 117 |
| Available Stock | 1902 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226771643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627724 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634001578 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 649 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018966783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 2473 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129877 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 7338 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 192333066928 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 370 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018264230 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 10268 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 83078003067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 145 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809486681244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523801794 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805425302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 6274 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661332505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 954 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431346 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 5189 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |











































![[PKY] Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream Instantly Soothes Sensitive Skin, Hyaluronic Acid & Ceramide for Hydration, Vegan, Korean Skincare (3.4 Fl. Oz, 50ml)](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/09/411nBlAstGL.jpg)























