Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N506TAERO OC-8GD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPMA-D700DV |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB3AAEXT10M |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 05095BK06030 |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KM555-BLK-UK |
|---|---|
| Available Stock | 476 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HB31C3A1CME |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4939761311642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 90MB1LC0-M0EAYC |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF381A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF281X |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PC-ACU65H-S V4 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NT01NV3000-1T0-E4X |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 9Y7E7ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24B5996 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AD4S32008G22-SGN |
|---|---|
| Available Stock | 209 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM32F44K |
|---|---|
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FF3D532G6000HC30DC01 |
|---|---|
| Available Stock | 98 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CG97401 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 20-71043-04R |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF361A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3054080055839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8007376047044 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 611 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032947868629 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636976096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 336 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637229122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724526385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107458328 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4011700740055 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 2844 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012254059777 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 6534 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100018046 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 2955 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610657806 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 4152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229077780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607342923904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 2409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714215552 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 2714 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765426 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 502 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809928131153 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145535 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































