Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02157 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF232A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 01471-001 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03200GS06407 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-U4924DW |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T47A200 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ASU630SS-960GQ-R |
|---|---|
| Available Stock | 95 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C1Q10A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N3050WF2OCV2-6GD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR2P |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 Compatible SFP Module, 1000BASE-LX, 1GbE SMF Optic Transce
| MPN | MASFP1GBLX10 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SBP1500RMI |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03700 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | POEINJ1GW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9K02A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | M0J90AE |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DELL-SD25TB4 |
|---|---|
| Available Stock | 334 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR243CL |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 006R04182 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T41R440 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 850278004381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 79400204356 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 154 |
| Available Stock | 678 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 793379195438 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060148618500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661200019 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 2816 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4210201409830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101868 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107458328 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598774 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 920 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086123644953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 121 |
| Available Stock | 2297 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531320140 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 554 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011451103849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 654 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3661434005923 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097025 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 1117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8018365250468 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672324 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 135 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787144147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 179 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































