Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX80768225F |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK034 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Dell-U4025QW |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21NX0086UK |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE017A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SSD7CS900-250-RB |
|---|---|
| Available Stock | 500 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-DEF7X-01 |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 49M2C8900/00 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 108R01488 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | USW-PRO-AGGREGATION |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850M RIPTIDE WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST12000VN0008 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JL087A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BK650EI |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1083320-040 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8X229AA |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T694100 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF333A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 23189-899-779 |
|---|---|
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP02V0-BMUA10 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600523989904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131392378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 258 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 328785030303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 1265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30153219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 594 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384197 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150068492456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798525604826 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131006534 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 779 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221622 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8004395000395 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090634924 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 2330 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 394 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748792 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 58354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798627842287 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 2044 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211251 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3386460149082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 1428 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































