Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BCM957414A4142CC |
|---|---|
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 960-001242 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1I70-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | APOLLOM-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T44Q540 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TK-5440K |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T16264511 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Asus ProArt LC 420 Liquid CPU Cooler, 3 Phase Motor, 3x Noctua NF-A14 Fans, illuminated Status Meter
| MPN | 90RC00N0-M0UAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DS4608-SR7U2100SGW |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 26599-889-999 |
|---|---|
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5099206092181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | USB2004EXT100 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PG32UCDP |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PC-ACU65H-S V4 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ZD23042-30EG00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DR3650V |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 84C2HME |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 1239C002 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C9371A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG3428MP |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3350900000394 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1035 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237105 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805149994 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 427 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626376 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 609788902850 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 681 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229457810 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 854102006732 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 7752 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661352527 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Professionnel Conditioner, For Grey, White or Light Blonde Hair, Serie Expert Silver, 200 ml
| EAN | 3474636976133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 705 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5025970022918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 162 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535100480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486497918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805390600 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 4013 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4210201409830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805425234 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 3866 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 377 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225851469 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 1882 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |


































































