Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800284-605 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU403A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3006C002 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3SM3/500G |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF381A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4X20M26272 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000221 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 21KS0006UK |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C7978A |
|---|---|
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RBC43 |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 55VL5F |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3219XLBK |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27E2N1500L/00 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90IG06G0-MO3110 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 810010074768 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | L0R13A |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 24189-989-799 |
|---|---|
| Available Stock | 427 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6211B008 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 989-000430 |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF364A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 309970210663 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1194 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426656 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5031413919486 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 188 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107458328 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7898586822290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 3333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8018365250468 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173494 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8850163100138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 2724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 230 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8009722002622 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 157 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226985880 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 503 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661192857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2660 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523635672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 770346760738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 405 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825101 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 1292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875849302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5030147441102 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222758778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 2313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































