Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000263BOX |
|---|---|
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5032037234047 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | UT800EG-UK |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26-71504K |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 78C2UYE |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-MOD1N-01 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 889523013366 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | CO-9051001-WW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A520M DS3H V2 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9828A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BX8071512900K |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90YV0M19-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000065BOX |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 008R12964 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM8071504821015 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ST966A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AA937595 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EATS16N |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1EG0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 266 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | RBC7 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4064666211268 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1013 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221241500874 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920198 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9005800352299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 151 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 1316 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226985859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 112 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30148109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854100442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 430 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637141929 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 773602048342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097245 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854100220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5057271244089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626451 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841214689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 135 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254553 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 253 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524150563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































