Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-004523 |
|---|---|
| Available Stock | 258 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800263-105 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J98A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU885A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM HPE JD089B Compatible SFP Module, 1000BASE-T, SFP to RJ45 Cat6/Cat5e, 1GE Gigabit Ether
| MPN | JD089BST |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04356 |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VB-STND-001-2C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LS34C652UAUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 242 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27M2N3800A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 939-001498 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR-SFP-1G-T-ST |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PG25FFT |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1D7410I516256W11-UK |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Z890 Pro RS WiFi White |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TK-8800K |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WD4005FFBX |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2-Port Multi Monitor Adapter, Mini DisplayPort 1.2 to DisplayPort MST Hub, Dual 4K 30Hz
| MPN | MSTMDP122DP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4711174725250 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 70 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CF303A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSB232FTN |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614226985859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 112 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016832 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531609948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 271 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610657325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 290 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722002622 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 157 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7898586822290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 3333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411176 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 983 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7610313303557 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610542218 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 212 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714996963 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809634610881 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 3014 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805557331 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1742 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661401089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765426 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 502 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523971954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 87 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131816652 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 4527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798813676474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |













































![L'Oreal Paris Pure Retinol Serum, Revitalift Laser Deep Anti-Wrinkle Retinol Night Serum For Face [Revitalift Laser Retinol Serum 30ml + x3 Hydra Genius Moisturiser Sachets 3ml]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41wUqqRONcL.jpg)





















