Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE341A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4719331864996 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | B222X00 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T694500 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KG933G-BK |
|---|---|
| Available Stock | 614 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV221HUC4K |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR2400 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F9J66A |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARCHER TX20U |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDSSDE81-1T00-G25 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL122 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN230BK |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JK-A0100GB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 107 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T34664010 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VG34VQL3A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04392 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 4 Port USB 3.0 Hub, USB Type-A to 1x USB-C & 3x USB-A, Commercial Metal USB Hub, SuperS
| MPN | HB30A3A1CST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ZD23042-D0EC00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 23189-999-779 |
|---|---|
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1046696-073 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600523635672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672348 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Senokot 7.5mg 20 Tablets – Natural Senna Fruit Laxative for Constipation Relief, Effective Overnight
| EAN | 5011417579169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96096529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216301800 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4023103180734 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30121188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 215 |
| Available Stock | 1019 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 773602048342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600172961 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
WELLA Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 7/0 Medium Blonde, 0.66 kg
| EAN | 8005610626758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 799 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714215552 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 2714 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 6987 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530733866 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523796854 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 137 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637141929 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |

































































