Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21NX0086UK |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NT01NV2000-256-E4X |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SXS2000/1000G |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 82YU00HXUK |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9G71A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03873 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C27G4ZXE |
|---|---|
| Available Stock | 107 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9151E-ST |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850 GAMING X WIFI6E |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7DB37AA |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR2P |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TRIFROST360-BLK |
|---|---|
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX80715G7400 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4719331854690 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | FD-C-POR1M-06 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Arctic Liquid Freezer III Pro 280mm Liquid CPU Cooler, P14 Pro PWM Fans & PWM Controlled Pump, Black
| MPN | ACFRE00179A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T913100 |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 810010074768 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ARMBARDUOG |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1144A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8008277760544 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 1420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30121188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 215 |
| Available Stock | 1019 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626451 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110203 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011451103849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 654 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700023 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 867 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908942217 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610665597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30155831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 1900 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131969686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 294 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610542218 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 212 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104135 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 138 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486497918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110326 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 17801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































