Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SA400S37/960G |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF364A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3258C003 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NBES0308 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF413A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PF238W9B |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 196068347581 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 90MB1M70-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | APCRBC115 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 730143312714 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5706991022902 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
STARTECH.COM Juniper EX-SFP-1GE-SX Compatible SFP Module, 1000BASE-SX, 1GbE Multimode Fiber MMF Opti
| MPN | EXSFP1GESXST |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN2420 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 106R02757 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071512600KF |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8715946625065 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 910-001949 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T79024010 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM34G3 |
|---|---|
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9406A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3331300097771 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30160606 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 587 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216365833 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 216 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486453341 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189355 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1305 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30171336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 111 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920297 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 260 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30152434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 412 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50683321 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5648 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013676 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600542512794 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900613516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 232 |
| Available Stock | 2646 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480220151 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 1209 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531465247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426656 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875904513 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 274 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8032274061960 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 1535 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290360593661 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 2355 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |



































































