Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y14A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV140A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
PHILIPS E-line 325E1C – LED monitor – curved – 32″ (31.5″ viewable) – 2560 x 1440 QHD @ 75 Hz – VA –
| MPN | 325E1C/00 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 106R03474 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM 12U 19″ Open Frame Server Rack, 4 Post Adjustable Depth 23-41″ Mobile, Free Standing Ro
| MPN | 4POSTRACK12U |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T945340 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04420 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03758 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 22B2H/EU |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-PRO-24-POE |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARCHER T3U |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-POS1A-02 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5TW13AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 189 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8B3Y2UT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C11CH45401 |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CMVER40UD |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BU330CL |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-77E500B/EU |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5393-823-369 |
|---|---|
| Available Stock | 597 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB541A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8005610655024 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 673914090698 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954097 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920266 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 148 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5080 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2402 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 252 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658547092 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714192334 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 3160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 83078015275 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 117 |
| Available Stock | 186 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796971906 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 315 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335637 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 822 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6159084266940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 3042 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 719346191814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 175 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8432225129785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 17475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714979133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3589146523682 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060216560168 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456080304 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 440 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 20714146559 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 2197 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































