Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90IG08B0-MO0B00 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS2208-SR20001R-UR |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT40-QBC-2 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DGS-1100-16V2 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T79034010 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ET91000SM20 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SS553A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 275S1AE/00 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN626AE |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3ED67A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 5714708000105 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 63 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SRT1000XLI |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KVR32N22S8/16 |
|---|---|
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VX3218-PC-MHD |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 731304340317 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | DELL-U2725QE |
|---|---|
| Available Stock | 192 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000065BOX |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9380A |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27M2N3200NF/00 |
|---|---|
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 115R00128 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 519313153728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302476381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 501 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700108 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661527086 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 458 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661352527 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724539811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 1858 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523242641 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 1091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862482 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305400956 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018263783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 7944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 79400204424 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 346 |
| Available Stock | 6456 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527854 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638501484 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 321 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227128545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 1875 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4023103180734 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862420 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920297 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 260 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303397364 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 168 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































