Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TBLT3MM2MW |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 939-001644 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RX-97TMAQKW9 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | POEEXT1G60W |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 02100BK11045 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q27G4XF |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9K15A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMT750IC |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T34664010 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 0231A0A6-ST |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8X214A6 |
|---|---|
| Available Stock | 4871 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | S0721440 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK034 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ZD23042-32EG00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 5706991024302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 53 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CW-9061026-WW |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP02H0-BPUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NT01NV2000-256-E4X |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS1200-8HPV2-GB0101F |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | CE341A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 612600110326 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610666488 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 187 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874032945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 300 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902183 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 719346094665 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1239 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303262440 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 1999 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600568122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 180 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805555313 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 619 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 713228330636 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50683352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 2877 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628455 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 472 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 361422095402 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1270 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 883205101617 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 3066 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216365833 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 216 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 2233440000790 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 117 |
| Available Stock | 1902 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060119660088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426852074342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 250 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015472 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 3049 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 1316 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223593767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |



































































