Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-48-POE |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-PA4010 KIT |
|---|---|
| Available Stock | 130 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 840006672449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | W1144A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM 10m(30ft) HDMI 2.0 Cable, 4K 60Hz Active HDMI Cable, CL2 Rated for In Wall Installation
| MPN | HD2MM10MA |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514400F |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K79810WW |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VS421HD20 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00151A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MIC-07 BK |
|---|---|
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ASU630SS-480GQ-R |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EDA61K-SH-DC |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | V2865-K |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3006419-T |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 83A100PNUK |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R09A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5706991024630 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | KTH-PL426/32G |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH-911911E-UK |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
XEROX – Extra High Capacity – black – original – toner cartridge – for Xerox B305/DNI, B305V_DNI, B3
| MPN | 006R04378 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4015400903925 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 344 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600523801794 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221241500874 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010123730215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805545932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 666 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 1316 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531531867 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1945 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 94922021137 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30171336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 111 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5037127022870 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523723577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805152147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 2296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032274061960 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 1535 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337872412998 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 13014 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 817513015472 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 3049 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417734 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 3480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523724635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3401546259902 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































