Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3S/4000G |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN049AE |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | UMR |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST2GPEX |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T44QA40 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LC426XLC |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STNDMTV100 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ129A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00161A |
|---|---|
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KM7321WGY-INT |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE403A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VCNRTXA1000-PB |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03518 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21SK007AUK |
|---|---|
| Available Stock | 780 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1LZ0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03684 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B760M GAMING DDR4 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011309-WW |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T692500 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9404A |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 80100005563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 590 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3600524026660 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862390 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 393 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486453358 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 2724626572885 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 259 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975433 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344518481 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 1635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531531188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097018 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 404 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626451 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600172961 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522843078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787144147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 179 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875797689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 811 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3380810378825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908425871 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1278 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005808183029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535100480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523635672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































