Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T591100 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-009795 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SKC3000D/2048G |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PRIVSCNMON27 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BCM957414A4142CC |
|---|---|
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 33-406-085 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HD2VGAMM10 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6699-839-409 |
|---|---|
| Available Stock | 214 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514900K |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 31030041400 |
|---|---|
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00151A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-008041 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9408A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 993-001904 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880350-063 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B760M DS3H AX DDR4 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CRD-TC7X-CVCD1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03400BK10245 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T636500 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MP01D0-B0UA00 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 73930568124 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150068492456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431346 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 5189 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050175967948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456080304 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 440 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 7317400001982 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420337921 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 6757 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875849302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3616303262440 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 1999 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700023 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 867 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636919987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30171336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 111 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104159 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290362344162 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 383 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600523640195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 104 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287232 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2898 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6085010044712 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 513 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































