Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3S/2000G |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000662WOF |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-POR1A-02 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9384A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT50-CB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM310-BK |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL094 |
|---|---|
| Available Stock | 131 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800261-107 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP04A0-BMUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KCP556SD8-32 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDOCK2U33V |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GC-WIFI7 |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CDP2HDMDP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y07A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KT-152097-03 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SG2016P |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | Dell-P2425 |
|---|---|
| Available Stock | 712 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G84-4400LUBFR-0 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 40AF0135UK |
|---|---|
| Available Stock | 2504 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 82YU00U8UK |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616304825101 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 1292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636919987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637153489 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765426 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 502 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760544 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 1420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854047396 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3600524070113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4005808183029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531605674 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 606 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 230 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4045787999570 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 394 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805150457 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 1260 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486225672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3600531469412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 983 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060280920516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 605 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291106065114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 968 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012251009003 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 1764 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8003670655879 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































