Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EAP670 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PCSCREWKIT |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F9K15A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
XEROX Everyday – High capacity – cyan – compatible – toner cartridge (alternative for: HP W2031X, HP
| MPN | 006R04189 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4939761311642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | B550M K |
|---|---|
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED69A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | T0A01AA |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT2200RMXLI-NC |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 5099206066977 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SXS2000/4000G |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03652 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UXG-LITE |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GD4590-BK-DGM |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | B650M D3HP AX |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T596A00 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N5060OC-8GL |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1952GSR-2USB-5-R |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-P2425HE |
|---|---|
| Available Stock | 1045 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV211HDUA4K |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600523242641 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 1091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 698798530566 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 6126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 792486880367 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 16443 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222900399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 601 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261172 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4027800509904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 1650 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524136987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149397 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 9337213008457 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389019242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 1365 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369361 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070007 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1284 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
L’Oreal Paris Infallible 24H More Than Concealer, Full-coverage, Longwear and Matte Finish, 323 Fawn
| EAN | 30173583 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30171336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 111 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513010064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 2229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135638 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847959417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 133 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920273 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
































![[SKIN1004] Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100ml](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/31-8MH19VoL.jpg)


































