Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU234A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0M19-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4993-823-169 |
|---|---|
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF432C16BB/8 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Asus PRIME Z890M-PLUS WIFI, Intel Z890, 1851, Micro ATX, 4 DDR5, HDMI, DP, Wi-Fi 7, 2.5G LAN, 3x M.2
| MPN | 90MB1J80-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FP6512G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 83A0007LUK |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03760 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | INS-3AF-I-G |
|---|---|
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX80768225 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26699-999-999 |
|---|---|
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850 Riptide WiFi |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AVC001BTBK |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F2A72A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CJ77301A1 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CABSHELF116V |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0H17A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650M PG LIGHTNING |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 31340003426 |
|---|---|
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Z790 D AX |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474636920273 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714324643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 794 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100018046 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 2955 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309979632152 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 109 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540772409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 591 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796971906 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 315 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 5423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303407087 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 996 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5905669547185 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 230 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3600531453497 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 122 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400010687 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 209 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4262406850016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531528997 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 190 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2402 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 983 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5410091740399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 4092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22548366448 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































